| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani se dau pentru un corn si un iaurt dala care primim la scoala?

Răspuns Câştigător
| Marian™® a răspuns:

1, 80 Lei - Corn 3, 22 Leai - Iaurt

6 răspunsuri:
| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Mai bine ne-ar pune banii la alocatie ca si asa avem alocatia prea marelaughing
sau daca nu sa ne dea fructe sau kva dulciuriwinking

| Corina2 a răspuns:

Da ce vrei sa il vinzi sau celaughing

| TooToooo a răspuns:

Cica pentru cornu & laptele care il primimim la scoala la fiecare dintre angajati i se i-a 5% din salariu pentru Corn & lapte!
Asa ca depinde de salariu fiecaruiea!
eu na'si da decat 2 lep pe amn2!
Sa le de la profesori conr & lapte!
Si noua sa ne dea tigari & bauturawinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://pariori.blogabet.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai zice la tv pe pro tv ca un corn e 2, 00 lei si o cutie de lapte milli e 2, 00 lei...deci in total cam 4, 00 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au inebunuit straight face.
Nici ca dadeam eu 1 leu pe corn da pe lapte 2 straight face cand imi iau iaurt zuzu de capsuni cu 2 lei si 30 bani. straight face
Am intrebat ca sa vad daca am dreptate, si am. Mai bine ne da noua banii ca sa ne luam ce ne place si sa fie si de calitate nu ce iau ei straight face.
Adica daca vor sa ne dea sa manance, sa ia frate o placinta calumea [ 1 leu si 80 bani ] si un iaurt de capsuni zuzu [ 2 lei si 30 bani ].