| maad08 a întrebat:

Se apropie Mondialu' din 2010. Deoarece Romania nu s-a calificat, thinking sunt curioasa cu cine o sa tineti. Si care credeti ca este marea favorita la castigarea cupei? Eu cred ca Brazilia. big grin.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O sa tin cu Spania.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Spania.

| Razvan a răspuns:

Eu tin cu Germania, dar cu siguranta marea favorita e Braziliabig grin

| Pho3nix a răspuns:

Eu o sa tin cu Portugalia. tongue

| costymaximus a răspuns:

Spania

| ionut1980 a răspuns:

Eu merg pe Argentina.

| Alex_7297 a răspuns:

Olanda.

| sergiu a răspuns:

Tinand cont de grupe:
Grupa A: Africa de Sud, Mexic, Uruguay, Franta;
Grupa B: Argentina, Nigeria, Coreea de Sud, Grecia;
Grupa C: Anglia, SUA, Algeria, Slovenia;
Grupa D: Germania, Australia, Serbia, Ghana;
Grupa E: Olanda, Danemarca, Japonia, Camerun;
Grupa F: Italia, Paraguay, Noua Zeelanda, Slovacia;
Grupa G: Brazilia, Coreea de Nord, Coasta de Fildes, Portugalia;
Grupa H: Spania, Elvetia, Honduras, Chile.
Brazilia, Franta, Olanda, Germania au grupe destul de grele si nu se stie cat de solicitate vor fi dupa ce vor iesi din ele. Parerea mea e ca Italia, Spania sau Anglia au sansele cele mai mari. Sper sa castige Anglia big grin

| anca_3211 a răspuns:

Germania. Vred ca le-a venit si lor randul. laughing

| CatalinMG a răspuns:

Spania

| adydassler a răspuns:

Brazilia are cel mai bun lot. uitate la ei au de unde sa aleaga jucatori nu ca romania ca mergem cu aceiasi jucatori pana la retragere. ei au jucatori in forma maxima si daca unu dintre ei nu mai da randament iau pe altu ca la ei ii mare gradina...winking

| Nuuu a răspuns:

Eu as` merge pe Portugalia.

| Nuuu a răspuns:

Si tu tii cu Brazilia ca e Kaka, Ronaldinho, Robinho.

Asa ca stai linistit.

| maad08 explică:

Tineti cu PoRtugalia doar pentru ca e Cristiano Ronaldo acolo.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că Spania are o echipă destul de bună, super jucători pe fiecare post, care joacă meci de meci la nivel înalt. Spain to win! Incredere : 6/10