| RAY a întrebat:

Nationala favorita la castigarea euro 2016?

18 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Franta, cred eu.

| Drimmero a răspuns:

Germania!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Anglia nu isi place?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Anglia e mana moarta la fiecare turneu final, nu face fata! Nici macar pe Franta nu o vad favorita, Franta fiind apreciata aici la Arsenal din prisma faptului ca a dat multi jucatori francezi. Germania castiga trofeul.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Interesant, dar eu am live stream-urile mele unde o sa urmaresc meciurile!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hai frantaaaaaa

oleeee oleeeee vive le franceeee viva le baguettee sivuple monsiurrrr

| Mayhem666 a răspuns:

Nu m-am uitat.

| deeeaqq a răspuns:

Germania, clar.

| Drimmero a răspuns (pentru deeeaqq):

O fata microbista, de apreciat! Nu multe fete au mintea asta! Respect si stima/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania / Germania. Chiar nu ma pot hotari intre cele doua! happy

| alex495 a răspuns:

Germania

| Valy4567 a răspuns:

Valoric vorbind e Germania...insa favoritele teoretice sunt Spania, Italia, Anglia si de ce nu, Franta...

| RoDanny a răspuns:

Germania clar nu are nici o rivala dupa parerea mea mai ales daca te-ai uitat la Spania - Georgia si cred ca Franta o sa joace foarte timorat din cauza teroristilor

| RAY explică (pentru RoDanny):

Nu m-am uitat la nici un amical

| Deex1288 a răspuns:

Pai...Romania, si daca nu ea, haide Portugalia! laughing

| MuresanAdrian123 a răspuns:

Daca te iei dupa cote e Franta dar parerea mea e ca nu o sa ia franta. eu zic ca o sa ia Anglia/Germania happy