| RUMBURAK a întrebat:

Cine este favorita voastra la castigarea Cupei Mondiale? mie imi place Argentina.

Răspuns Câştigător
| gigika a răspuns:

Si mie imi place argentina in special de messi sper sa castige sunt sigura ca vor castiga

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Argentina e favorita insa m-as bucura sa castige Uruguay. Am fost alaturi de ei meci de meci si char nu imi venea sa cred cand a deschis scorul Suarez din pasa lui Forlan. Am zis ca e o minge pierduta si deodata apare Suarez. Si cand am vazut ca a reusit dubla a fost o bucurie de nedescris. Ma bucur enorm ca s-au calificat mai departe. E destul de greu sa cucereasca trofeul dar eu spun ca pot ajunge pana in Finala. Hai Uruguay!

| Zenithf a răspuns:

Eu de cand au iesit din grupe m-am gandit ca vom vedea o finala Germania-Brazilia, eu tin cu Germania, dar tot cred ca Brazilia va castiga. Prognosticul meu este 2-1 pentru Brazilia

| Petronela a răspuns:

Brazilia

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Argenntina logic:o...Merita!

| sy46 a răspuns:

Brazilia

Răspuns utilizator avertizat
| Sanzii123 a răspuns:

Eu vreau sa castige Portugalia! Nu e printre favorite, dar eu sper!

| rodasa a răspuns:

Mie imi place germania

| break a răspuns:

Si mie imi place de argentina si messi dar nu imi place de ingamfatul ala de maraddona

| secret_6111 a răspuns:

Spania va lua tot pana in 2020 david vila e cel mai bun argentina e varza a spulberato germania ai uitat