| andra1998076 a întrebat:

Buna,prieteni! Stiti ca se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu... Ma ajutati? Are 16 ani si sunt cu el de 1 an si 8 luni eu nu prea ma pricep si de asta. Dau fundita :** pup :*

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Un tort in forma de inima, lucruri personalizate (tricou, cana, bricheta, perna), o rama foto digitala cu poze cu voi doi, un gadget IT (mouse simpatic, memory stick, casti)..sau o seara romantica daca v-ati inceput viata sexuala, cu frisca, sampanie, muzica buna.