| Addaaa99 a întrebat:

se apropie ziuaa mea de nastere; xx. Siii nu stiu ce as putea face de mancare. Tin sa anunt ca eu stau cu bunica, si ea nu prea face de mancare ca nu poate. Si eu nu prea stiu sa fac mancare, spuneti-mi voi ce as putea sa fac ceva pentru. o petrecere. Eu m-am gandit la o pizza dar as dori sa fac si niste aperitive. si datii idei ce a-si mai putea sa fac la petrecere. [[ssi cumparaturi]]

Mss. funda :***

1 răspuns:
| Anonima007 a răspuns:

Pai pizza si niste cartofi prajITI.Albusuri de ou taiate pe jumatate cu ceva inauntru(ce vrei sa pui). Poti taia painea cum vrei cu modele dar sa fie paine feliata. Funda?puppy dog eyes