| pastru009 a întrebat:

Observ unele intrebari care au ca utilizatori "Anonim". Cum de pot aparea ei anonimi si cum de pot pune intrebari pe TPU daca nu au cont (fiindca se numesc anonimi)?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Au cont, posteaza intrebarea, apoi o sterg. Astfel apare acel "anonim". Mai sunt si unii utilizatori care isi fac cont si la username pun "anonim"...

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu pot posta ca anonimi.
Posteaza intrebarea, asteapta sa primeasca 1-2 raspunsuri si apoi sterg intrebarea...
Intrebarea nu dispare de pe site, numai ca, ea devine anonima.
O zi buna happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Situaţia apare când userul respectiv îşi "şterge" întrebarea :)

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......est-lucru/

Toate cele bune!

| alexandrualind a răspuns:

Deci posteaza un raspuns apoi il sterg.