| anonim_4396 a întrebat:

se zice ca daca suni la numerele astea...
...nu stiu ce patesti, eu am sunat doar la 666 si a zis numar nealocat, dar se intampla ceva daca suni la numerele de mai sus? Cica iti raspunde nichidutahee hee.
E adevarat? Funda cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

rolling on the floor da, nichiduta laughing Nichiduta nici nu are semnal d acolo josbatting eyelashes

Nu, nu se intampla nimic rolling eyes asa si eu in excursie cu mai multi, 666, bloody mary in oglinda laughing) nimic...laughing

Astra-s doar subiecte de plictisealawinking

nu stiu cat de"convingatoare"am fost, dar in orice caz nu e nimic, degeaba va speriati unii, ca nu exista fantome, doar spirite laughing

42 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, îţi răspunde un robot satanic care-ţi zice că nu există număru' ăla.

| Eღilia62 a răspuns:

Buna.Eu cred ca ar fi bine sa nu mai suni la toate numerele de genul asta pentru ca ar putea fi numere cu suprataxa.
@MyObsession nichiduta(eu stiu ca-i michiduta) e diavolul.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu patesti nimic si nu-mi vine sa cred ca chiar poti crede asa ceva.

| annkaa a răspuns:

laughing)Ceau:*
nu cred asa ceva.adica mna daca voi ziceti ca se intampla ceva sa sune cineva si sa ne zica aicilaughingsi daca raspunde Aghiutzalaughingceea ce nu cred ce se intampla? vine la noilaughinghai ca mai facut curioasa o sa sun sa vadrolling on the floordaca se intampla ceva o sa ma ai pe constiintalaughing

| LNK a răspuns:

Da ma, iti raspunde Nichiduta. Ca mai nou si-a tras telefonie mobila.

| EuAli a răspuns:

Da,daca suni, iti zice dracu ceva, nu mai retin si apoi iti moare mama.Acuma serios vorbind, nu exista asa ceva.Numerele astea de obicei sunt pentru firme,ca sa fie usor de retinut,dar pot fi de cele mai multe ori si cu suprataxa, dar nu cred ca careva iti raspunde, ca iti trebuie roaming(nr. astea nu sunt de Romania).
@Eminem2011 Poate ai un telefon care face aceasta "fita" secreta doar pentru a te speria.
@Jelli De unde stii ca nu exista Dumnezeu. Daca nu esti nici de-al lui Dumnezeu, nici de-al lui Dracu, atunci esti nimica.Acuma serios vorbind,te crezi cea mai superioara de pe site, esti un jeleu d-ala care se lipeste pe orice, nu mai comenta ca poate ti-o iei de la admin.

| PetreConstanta a răspuns:

Razi tu razi dar nu prea este rasul tau

| 985436982 a răspuns:

Da, vine dracusi te ia.

| wPapy a răspuns:

Nu cred in superstiti... Funda?

| EduardTPU a răspuns:

M-ai facut sa rad laughing Cum adica nichiduta sau michidutalaughing Sa-mi dai si mie numarul de telefon al lui Dumnezeu ca am cateva lucruri sa-I spunwinking Scuza-ma ca te intreb pentru ca nu e politicos sa te intreb dar cati ani ai,pentru ca e cel mai penibil lucru auzit pe ziua de azi de mine. Iar daca suni si din intamplare cineva iti raspunde sa fii sigura ca e o gluma proasta, daca iti spune ca e numar nealocat inseamna ca nu are nimeni acel numar, ca nu e alocat niciunei PERSOANE!

| Magoo88 a răspuns:

Scuze ca nu te pot ajuta dar asta aud de la tine pentru prima data. Mi se pare o tampenie faza cu patitul ceva. E doar un numar nimic altceva.

| AvrilLivigne a răspuns:

Nu patesti nimic.numa nu stiu, ai incercat sa suni, ce nr is astea?laughing

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

happy numarul meu e 075352*666

| misterioaѕa a răspuns (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Dami si id`ul si parolalaughing)))
oh go on

| pufulete_3999 a răspuns:

Http://www.dailymail.co.uk/......-dies.html asta e un site pentru 0888.888.888 (ciudat) si la 0666 666 666 a sunat un prieten si zice ca nu s-a intamplat nimic... fundita?

| MyObsession a răspuns:

E o prostie=]
Eu am sunat la 07666666666666 sau din 10 cifre =|
Ba zice conectare.panaaaa hahaaa sau
"Abonatul Vodafone[sunt p voda] nu poate fi contactat etc*
Si am sunat si la alea si e un mare...happy
Si cine`i nichiduta?

| Eminem2012 a răspuns:

Eu am sunat si de cele mai multe ori mi-a zis ca nu exista numarul dar o data a raspuns cineva si eu nu mi-am dat seama...cand m-am uitat la telefon arata ca ii in conversatie de 45 de secunde desi nu se auzea nimic.Cand am vazut am incremenit si am tipat.eram in stare de soc:-s Pana acum numa cateva perosane mor crezut cu adv si restul au zis ca mint si ca inventez desi jurr ca e advstraight face

| DarkXMihai a răspuns:

Da si mos craciun exista si eu zbor alaturi de peter pan

| danutz24 a răspuns:

Da, o sa mori in 7 zilelaughing glumesc nu se intampla nimic

| TheYoyogabi a răspuns:

Cred ca am auzit si eu ceva de ele da nu cred ca se `ntampla nimic, pentru ca...nu prea are ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@MihuuTPU bă, e doar o întrebare dacă nu şti să răspunzi nu răspunde.
A, şi am 12 ani si mă mândresc cu astawinking
Probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee, raspunde pe dracu. Imatura mai esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă, imaturi sunteţi voi dacă nu ştiţi răspunde nu răspundeţi si gata ce dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu Adina, scuze ca iti spun dar esti una din cele mai imature persoane pe care le-am vazut vreodata pe TPU. Cati ani ai? Sper ca nu 14 ca ma faci de rusine. Nu iti vorbesc cu superioritate.

Si am zis ca nu raspunde nimeni. Dumnezeu nu exista, prin urmare nici Satan. Incearca sa suni si sa vezi. Daca ar raspunde, iti dai seama ca s-ar duce tot secretul si ca paranormalul ar deveni normal? Si nu s-ar mai face atatea carti si filme bazate pe aceste evenimente ca nu ar mai prinde la public.

Am dreptate? Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Jelli şi ceilalţi, am sunat şi îmi yice număr nealocat.
P.S: Jelli de unde şti tu că nu există Dumnezeu? Poate sunt eu infantilă dar tu te crezi cea mai superioară persoana de pe acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Adina, pai normal ca e nealocat. Din moment ce fiecare numar trebuie sa inceapa cu 07 sau prefixul localitatii. Tu ce credeai?

Si chiar iti sunt superioara. Pentru ca eu, spre deosebire de tine stiu ca superlativul superioritatii nu exista, adica superior nu are grad de comparatie. Tu nu stii, dat fiind ca ai scris "cea mai superioara".
Eu nu indraznesc sa comentez de Bieber desi ascult aceleasi prostii si sa zic ca rockul e satanist sau alte prostii.
Eu nu fac comicuri tampite si nu dau stupid celor ce imi spun adevarul legat de creatia mea oribila.

Mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Jelli, da comentez de Bieber ca deja s-a umplut paharul pana si comicuri sunt cu ala.
Si pentru informarea ta nu am dat stupid la nimeni care m-a criticat la comicuri, e o lume libera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De acord cu ¤CaineRAU.

| Чернобыль a răspuns:

Dracu' este jos, la multi kilometri sub noi.
Nici nu cred ca are semnal.

| Cezar2189 a răspuns:

De ce nu ai incercat?smugsmug