| ioanatomi a întrebat:

As avea nevoie de o informatie. In prezent detin un modem de digi net mobil, precizez ca sunt din oradea; Daca il duc si leptopul si modemul cu mine la mare (jud.Costanta)voi avea acces la internet?
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Am eu semnal la tara in comuna Gura Foii laughing deci sunt sigur ca o sa ai in eforie tongue distractie placuta :*

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ai acces oriunde în țară, cu condiția să ai și semnal.

| escroaca a răspuns:

Sigur ca da!

| danielaxyz a răspuns:

In oras ai conexiune, doar daca esti mai departe de 15 km de oras e posibil sa nu mai ai semnal bun sau chiar deloc

| ioanatomi explică (pentru danielaxyz):

Mai exat in eforie nord, car-i la aproximativ 15 km de costanta, dar fiind statiune...ma gandesc ca poate ar fi semnal...
Voi ce spuneti?

| DonyHD a răspuns (pentru ioanatomi):

Am eu semnal la tara in comuna Gura Foii laughing deci sunt sigur ca o sa ai in eforie tongue distractie placuta :*

| Ionel_Ionut_1997 a răspuns:

Sigur ca iti merge.cel putin asa cred dar eu sunt sigur ca merge