| Ciucă_Alin_1978 a întrebat:

Bună seara, aş vrea să șterg un cont de Facebook, dar am uitat parola, și nu mai folosesc nr. De telefon cu care am activat acel cont, cum aş putea sa-l dezactivez?

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Prima oara poti folosi acei pasi pentru reaflarea parolei si pentru conectarea din nou al contului. Daca acesti pasi nu sunt de folos, poti contacta echipa utilizand forumul acestora sau o metoda cunoscuta este sa cauti contul respectiv si sa pui mai multi prieteni sa ti dea report la cont pe acelasi motiv. Cu cat sunt mai multe reporturi cu atat mai repede va fi dezactivat pana cand proprietarul va trimite mesaj echipei sa-l reactiveze.

Sper ca te-am ajutat!

Întrebări recente