| deeutzar a întrebat:

Buna seara ce parere aveti despre emisiunile de reality show? cum ar fi schimb de mame sau curat murdar astept rzaspuns

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Schimb de mame exista pentru ca o prietena de a mamei a incercat si ea experienta asta deci te pot asigura ca este pe bune dar despre curat murdar nu stiu ce sa zic.

| PetreConstanta a răspuns:

Curat murdar nu am vazut de cand mama m-a facut asemenea mizerie Dar uite ca exista si asa ceva Schimb de mame - prefer sa ma abtin Un show ieftin

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Sunt foarte 'educative'laughing