| AnaCool120 a întrebat:

voi ce parere aveti despre emisiunile tabloide?

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sa vedem, care ar fi - pe locul unu in top emisiuni jegoase, adica tabloide, tot aia, e Un show cacacios cu Dan handiCapatos. Urmeaza cu succes vov baz cu ...doua forme de viata, si pe locul trei Acces in rect. Ar mai fi Drept in tinte, desi parca nu se mai face, si penibilitatea aia Papa rate sau parpalacii, sau ...nu se poate spune la ora asta.

Deci e clar nu? Mi se par jegoase.

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Nu urmăresc aşa ceva din simplu motiv că nu merită.Dar din păcate asta se vinde în ziua de azi...mare păcat.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Nu îmi plac şi nu le văd rostul.