| Sebastiann7 a întrebat:

Ce rucsac imi recomandati? Vreau sa il folosesc atat pentru iesiri in oras dar si in natura, pentru a-mi lua camera cu mine, deci vreau ceva care sa fie destul de spatios dar cu un aspect normal.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra intr-un magazin cu genti si rucsace si alege ce vrei, chiar poti sa le probezi in spate, sa vezi daca-ti plac sau convin.

| Ineys a răspuns:

Eu am un rucscac pentru un laptop de 17 inch. Ceva de la Asus Republic of Gamers. E destul de spatios adica imi pot lua laptopul, haine, mancare fara probleme. Inainte imparteam toate astea intr-un ghiozdan obisnuit si o geanta de mana destul de maricele si alea.

Are un aspect placut ( personal asa mi se pare ) fiind negru cu putin rosu. E rezistent la apa.

https://www.asus.com/Computer-Bags/ASUS-ROG-SHUTTLE-II-BACKPACK/