| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ati iesi cu mine raportandu-va doar la aspect?
Vreau sa invit o fata in oras,ea nu ma cunoaste ca persoana,imi stie doar aspectul fizic (e o relatie online).Eu sunt increzator in mine,adica cred ca arat destul de bine, seman cu Robertde Niro in opinia mea.
Rog sinceritate!

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Daca ai fii cum zici tu as iesii cu tine dar nu imediat, as astepta totusi sa te cunosc putin. Nicio fata cu capul pe umeri nu se avanta asa doar pentru aspect.

| anonim_4396 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Pai uita-te la poza de profil a mea si spune-mu cum arat

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu intelegi ca nu aspectul este totul. Cel putin pentru fete nu.

3 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Cu cine semeni ma? Cu de Niro? laughing