| SuperGirl8 a întrebat:

Daca devin reprezentat Lady's, care sunt avantajele mele? Si se plateste intreaga comanda atunci cand vine, sau trimit banii cand ii strang de la oameni, prin posta?

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

Atributiile unui Reprezentant sunt:
- comandarea catalogului gratuit
- prezentarea acestuia cat mai multor persoane (colegi, prieteni, cunostinte etc)
- preluarea comenzilor pe baza catalogului si comandarea produselor pe site
- distribuirea produselor catre clienti.

Reprezentantii Lady's beneficiaza de:
- reducere pana la 42% la comandarea produselor (exemplu: la comenzi lunare de 600 lei castigul personal este de 210 lei)
- bonus nelimitat din vanzarile membrilor echipei formate
- program flexibil
- materiale gratuite (cataloage, seturi de testere, mostre, prezentari etc)
- inscriere gratuita
- transportul produselor gratuit
- comanda minima: doar 10 lei!

Cine poate deveni Reprezentant Lady's?
- Salariate, eleve, studente, persoane care doresc sa isi suplimenteze veniturile intr-un mod placut si usor
- Cei care doresc sa isi dezvolte o afacere care sa le genereze venituri periodice, formandu-si propria echipa de Reprezentanti
- Persoane dinamice care se afla la inceput de cariera si care pot invata foarte multe din aceasta activitate sau care au deja un job si au multe cunostinte interesate de achizitionarea produselor Lady's.

Bisous!