| SuperGirl8 a întrebat:

Daca devin reprezentat Lady's, care sunt avantajele mele? Si se plateste intreaga comanda atunci cand vine, sau trimit banii cand ii strang de la oameni, prin posta? Funda happy

Răspuns Câştigător
| IrinaMeowDimplesIdontcareDirtuWeirdweed a răspuns:

La Lady's ai destul de multe avantaje, cumperi lucrurile mai ieftine decat toti ceilalti, primesti oferte speciale numai pentru reprezentanti si cateodata primesti cadouri, comanda se plateste atunci cand vine de la posta, se poate plati si la banca din cate stiu, este o firma destul de draguta dar poti incerca si la Avon si la Oriflame.