| SuperGirl8 a întrebat:

Daca devin reprezentat Lady's, care sunt avantajele mele? Si se plateste intreaga comanda atunci cand vine, sau trimit banii cand ii strang de la oameni, prin posta? Dau funda big grin

1 răspuns:
| user1328208 a răspuns:

Buna, din cate stiu eu poti primi produse gratis. Banii pe care ii faci din comenzi ii trimiti inapoi si ei iti vor trimite prin card sau prin posta jumatatea da, dar chestile astea le vei primi doar daca ai facut profit, depinde de cate produse ai vandut in luna aia