| anonim_4396 a întrebat:

De curand am primit cadou un ceas Auriol. Faza e ca nu pot sa il fixez. Nu stiu ce sa ii mai fac. Funda pentru raspunsul cel mai bun happy

Răspuns Câştigător
| Cherry_3262 a răspuns:

Mai incerca. Daca nu merge nici atunci, incearca sa te duci la un magazin de ceasuri, sa vezi ce are.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun ca pe stanga sau pe dreapta are un surub in care se roteste tragel un pic in sus si fixeaza ora!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu unul si se fixeaza automat are un buton in dr din partea de jos si ti apasat mai mult de 3sec si schimbi are UK GE sau GR si iti selectezi din celalalt buton GE si ti se fixeaza el automat