| RotaruDaniela a întrebat:

Buna seara, in curand o sa fie ziua de nastere a baiatului meu, implineste 10 ani si nu stiu unde sa ii fac ziua. Cateva recomandari daca se poate, locatia sa fie in apropiere de mega mall sect 2.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai invitati acasa 2-3 baitei, care sunt prietenii lui si ii serviti cu tort sau o prajiturica si un suc si gata aniversarea.

la 10 anisori este un copil mic totusi, caruia nu i sefac petreceri de adulti, iar pe vremea asta cand copii sunt raciti sau au covid, este indicat sa nu se faca petreceri, dimpotriva.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai nu exista o locatie in mall? la pizza de exemplu?
Imi amintesc ca toate aniversarile copilariei parintii le organizau acasa! Ceva tartine, poate ceva mancare gatita, sigur bere de casa, sigur tort! Si eram super multumita.Si erau alte vremuri.Eram cu surorile mele, verisoare, ceva din copiii vecinilor cu care ma jucam.
ASADAR daca nu este deranjul prea mare puteti organiza petrecerea acasa! Cativa colegi!