| Olycykaingerash a întrebat:

Ce poti sa ii cumperi baiatului de care iti place la ziua lui de nastere.

Implineste 15 ani

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna.eu zic sa ii iei un urdulet cu o inima in brate pe care sa scrie te iubesc.de mana sa ii atarni o felicitare cu o declaratie fff faina luata d pe net.bagi ursul intr-o cutie de carton mai mare un pic ca el, cutia o imbraci in hartie de cadou, iar deasupra iei pui o fundita:d.de fundita asta legi o felicitare mica cu:"pentru cel mai frmsi atragator baiat,(numele lui)! cu drag, numele tau! bafta:X

funditabig grin

4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Un tricou thinking

| wiufh a răspuns:

Afla ce ii place, daca gasesti poti sa ii iei un tricou sau un CD cu formatia preferata, sau poate un parfum sau chiar o jacketa... Depinde de cat esti dispusa sa cheltuiesti...
Nu uita de vesnica ciocolata si o felicitare, de preferinta amuzanta.
Sper ca te-am ajutat. Fundaaa

| HotChoclate a răspuns:

Un ceas + felicitare+cutie cu ciocolata in forma de inimioara?thinking

| larysa_2288 a răspuns:

Un parfum sau o camasa