| NaiveGirl09 a întrebat:

Buna seara, TPU! kiss. O intrebare scurta : Avem pe aici si pe cineva din Targoviste-Dambovita? Daca da. Stiti cumva unde pot lua si eu cursuri de dans oriental (din buric)? Atat pentru distractie, cat si pentru a sti sa ma misc mai bine pe ridm ..Etc. Dar n-o mai lungesc! Sper sa gasesc pe cineva care sa ma ajute si sa imi spuna mai exact in ce "micro" se afla clubul de dans. Multumesc frumos! Fundabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In Targoviste, existanu gasesti asa ceva, cel mai aproape de tine in Bucuresti.

| NaiveGirl09 explică (pentru Mihaela1964):

Ffff sad. Asta ma temeam ca vei spune! Multumesc.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru NaiveGirl09):

Dar exista o scoala de dans, se numeste Salsa Linda. Poti invata alte dansuri care poate iti vor place.Numai bine.happy

| NaiveGirl09 explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc, am sa incerc! Sper sa ma ajute. Numai bine!

| kiv1990 a răspuns:

P/t ce iti trebuie? altceva incearca

| NaiveGirl09 explică (pentru kiv1990):

As vrea sa stiu sa dansez bine. Am o pasiune nespusa de ceva timp pentru acest fel de dansuri happy.