| iubesc a întrebat:

Spune-mi niste prenume de fete care va plac. Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
1)Iulia.
2)Cristina.

10 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Numele meu preferat e Nicole.Si mai e si Iulia, pentru ca e numele meu.:3

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Alexandra,Ioana,Cristina,Oana,Iulia,Sorina,Katy,Laura,Madalina,Adriana,Dana,Loredana,Diana,Ana,Samanta,Sara,Clara,Ashley,Brianna,Sofia,Carolina,Mackenzie,Sydney,Kimberly,OLIVIA,MIA,Michelle,Madison,Brittany Jessica etc.

Mie pe langa numele Romanesti imi plac foarte mult si cele Americane...
Cele mai populare 1000 din SUA le gasesti aici http://www.aboutnames.ch/top1000f.htm

| TheStory a răspuns:

Sorina
Sabina
Madalina
Laura

| dianaaaaax a răspuns:

Diana.

| SDana a răspuns:

Buna, mie-mi place mult Ariadna, Serena, Francesca.

| Adelina1998B a răspuns:

Sabrina,Ioana, Rebeca, Adelina, Francesca, Corina, Antonela, Sorina, Blanca, Gesica, Andrada.:X

| OdetteAndreea a răspuns:

Mie imi plac prenumele japoneze: Akiko, Ayame, Azami, Naoko, Hana, Hitomi, Izumi, Kantana, Mariko, Midori...

| dulshee a răspuns:

Aisha,Adriana,Alma,Alessia,Valentina,Gabriela,Nicoleta,Ioana,Sabrina! Sper sa iti placa!

| oOoDiaoOo a răspuns:

Stefania
Amalia
Delia
Maria
Sofia
Anais
Eliza

| geanix a răspuns:

Exista o multime de nume frumoase, iti poti alege de aici http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete