| anonim_4396 a întrebat:

Care cea mai buna meoda de a spune unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Maria4502 a răspuns:

Incepe conversatia nu cu ceva serios, dar cu ceva vreo gluma, deoarece o poti speria cu fraza,, Vreau sa i-ti spun ceva urgent,,. Apoi treptat vei trece la ce ai tu de spus, si desigur vei afla si parerea ei despre tine. BAFTA!

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Buna...esti foarte draguta si te cam plac

| Awesom a răspuns:

Cheama si tu peluza sud a Stelei si pune-i sa-i scandeze strigand ca o placi.

| Alexandru0007 a răspuns:

Asculta melodia aia de la 3se-te plac.o sa vezi acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. Am inceput sa am sentimente pentru tine si te cam plac. laughing

| Public22 a răspuns:

Draga mea sa stii ca te plac. simplu laughing

| MihaiStelistul a răspuns (pentru Public22):

Mai pe ocolite sa nu o sperii laughing

| Public22 a răspuns (pentru MihaiStelistul):

Îi spui direct, ai incredere in mine.

| TequilaG a răspuns:

Incepe o conversatie cu ea, si incet, incet vei ajunge sa ii spui ca iti place de ea. Succes!