| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cea mai buna modalitate de a-i spune unei fete ca o plac?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demonstreaza-i ca o placi. Fii dragut cu ea, invit-o in oras, alint-o, arata-i ca poate avea incredere in tine, sfatuieste-o atunci cand are vreo problema, fii alaturi de ea mereu cand trece printr-o perioada mai grea.
Nu ii spune in fata. Nu stii cum va reactiona si poate, fara sa vrea, sa te respinga.
Fii, pentru inceput, un bun prieten pentru ea, in care are incredere. Pe urma, treptat, se va indragosti de tine.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Uneori nici nu e nevoie de cuvinte, spun asta din proprie experienta.

| iöиi a răspuns:

Ii spui fata in fata ca simiti asta pentru ea. nu e greeu,
baftaaa :*:*

| Ally98 a răspuns:

Pur si simplu daca e pe net o bagi in seama si ii spui ca ai vrea sa ii spui ceva...si daca e face to face o iei deoparte si vb cu ea ii spui ca o placi mult si chiar vrei sa fi cu ea okwinking

| LivingLouder a răspuns:

Ii scrii o scrisore in care ii spui cat de uimitoare este, si cat de bine te simti cand esti cu ea, alaturi de o floare.