| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Stau si ma uit pe Facebook si nu-mi dau seama cum unii au peste 200 de like-uri la o poza. laughing Si ce fel de poze...Sau mai nou, am descoperit pe cineva cu 3.000 de like-uri la o singura poza.
Din curiozitate intreb, exista cumva vreun hack sau ceva laughing?

7 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu cred ca exista nici-un hack :d. Dar si eu am cunoscuti, chiar si prieteni buni, care au la fel, dar ce-i drept se explica, adica rata bine, si sunt populari, dar recent am descoperit, tot o cunoscuta, are la fel de multe like`uri, de la conoscuti si de la necunoscuti lka un loc, dar arata ca... cu asta am spus ce vroiam big grin.

| WR104 a răspuns:

Nu exista, dar exista oameni obsedati.

| butterflyone a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat: da`i like`uri unor persoane si la randul tau primesti, e simplu crede`ma happy

| SilviuAlex a răspuns:

Buna da exsista cauta pe google siteul Hublaa.me lasa-mi mesaj pe yahoo da ca nu sti sa il folosesti yahoo:jass_kingg"yahoo.com Funda? big grin

| SubZer07 a răspuns:

Trebuie sa ai multi prieteni 1

| gyaa94 a răspuns:

Nu exista..sunt pur si simplu populari cei care au atatea like`uri sau sunt goilaughing)

| Oisin_Keon_1995 a răspuns:

Exista comunitati in care iti lasi linkul de la poza iar altii dau like... In schimb trebuie sa le dai si tu...happy