| BulinăMovă a întrebat:

Intrebare pentu baieti. Voi la ce fel de poze dati like`uri pe facebook? Mai porcoase, mai pitiponcesti sau voi nu prea dati like`uri? laughing Intreb de curiozitate. happy

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu prea ma omor pe FB dar,dau like la anumite pozehappynu dau like la toate prostiile. dau like la ceva mesaje, la ceva poze cat de cat ok.
Nu dau like la fete 'goale' sau asa ceva.
cine stie cumhappy dau like la ceva ce imi 'place' :^^ doar de asta e pus acolo, nu?

2 răspunsuri:
| AlPacino a răspuns:

La pozele Pitiponcesti NU dau DELOC! In general la cele care imi plac sau mai dragute

| cypryan11 a răspuns:

Eu de exemplu dau likeuri fetelor care mi se par dragute.