| DeathBat6661 a întrebat:

Stie careva cum se activeaza saptamana accea cu internet gratis pe telefon? (Orange) vara trecuta mi-a activat-o o prietena si am avut cativa MB. O poti activa din cate am inteles odata pe an pe nrthinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este odată pe an.Suni la *100#,ramura oferte, apoi pferte de date, iar mai apoi testeaza internet gratis timp de o saptămână

2 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Dar de ce nu activezi tu internet dai 3 euro ( eu asa am facut ) si am internetul de 5-6 luni, ca nu am consumat MB. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fanda!