| Lindsy a întrebat:

Am activat optiunea cu 100Mb gratis pe telefon timp de o saptamana de la Orange, dar cand incerc sa intru pe internet nu pot. Oare de ce? Ce sa fac sa mearga? thinking

Răspuns Câştigător
| ovimaxboy a răspuns:

Mai întâi trebuie sa te asiguri ca ai setările pentru internet dacă nu le găsești la *100# ramura 8 servicii, puk și timp liber, 1 servicii și puk, 4 setări automate și acolo trebuie sa scrii modelul de telefon ar mai fi câteva probleme dar asta e principala. succes happy