| Ciocolătzică a întrebat:

stie cineva cand va ninge? Sau daca va ninge de craciun? Iubesc zapada si as vrea sa vina iarna cat mai repede.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| diana_4229 a răspuns:

Eu cred ca va ninge de creciun de fapt sunt sigura dar cred ca va ninge si inainte

| andrei95 a răspuns:

Se spune ca ninsoarea incepe cam pe la sfarsitul lui noiembrie... din pacate... urasc frigul!

| zizi000 a răspuns:

Hmmm... eu am auzit ca va ninge de craciun.
http://www.mondonews.ro/......17116.html

(poate te ajuta)

| AddictedToMDMA a răspuns:

@alexandra E de anul trecut, draguto.

| Hum1lREALIDAD a răspuns:

Anul trecut in perioada aceasta a anului era la fel de clad ca si acum(cel putin in galati)...ma gandeam ca nu o sa avem o iarna bogata in zapada dar a nins toata iarna pana pe 10 martie. Sper ca si anul acesta va fi la fel

| nirvana7 a răspuns:

Intreab-o pe mama Omida.

| Asasinnnn a răspuns:

Dela 5-6 decembrie va incepe sa ningawinking

| Andrutsa_5073 a răspuns:

Din acte am azit va ninge.la inceputul iernii. si mie imi place foarte mult iarna, mai ales daca e zapada multa... off,, abia astept :*