| Fatamuntilor a întrebat:

Aici ninge,, ca in povesti" de cateva ore...
Sa-i scriu lui Mos Craciun sau Iepurasuluilaughing
Sa cumpar carne de porc sau de miel?laughing
Vrea cineva zapada proaspata de la munte?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Mai bine impodobeste bradul laughing si du-te la colindat, eu astea vreau sa fac rolling on the floor

3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Ai terminat de impodobit bradul?

| Syndre a răspuns:

Unde stau eu e frig și plouă... și eu care mi-am făcut ordine în dulap acum vreo 2 zile, fericită că pot să aduc rochițele subțiri și să mut toate gecile groase. sad
Numai mie îmi afectează dispoziția vremea? laughing Tânjesc după soare...