| emokyda98 a întrebat:

stie cineva cum pot sterge anumiti prieteni din lista de pe facebook? dau funda:Xva rog mult ajutati-mapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| opacatoasa a răspuns:

Profil > Prieteni >Editează prieteni (în dreapta sus) > Scrii numele prietenului pe care doreşti să îl ştergi, iar dupa ce îl găseşti apeşi pe X-ul din dreapta lui. Pace!

5 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Intri la ei pe profil si vei gasi sub poza optiunea Unfriend. Succes

| eu17 a răspuns:

Eu le-am dat X laughing si vad ca a funtionat, nu i-am mai gasita. acum nu stiu daca asa se face, dar unde ii editezi poti sa dai si x in dreapta lor. o seara buna!

| pintoiualin a răspuns:

Salut, mergi la prifilul celui/celei care vrei sa-l(o) stergi din ista ta de prieteni si in stanga jos dai click pe unfriend.

| nikol a răspuns:

Te duc la profilul persoanei care vrei sa il stergi si jos in stanga scrie scoate-l din lista de prieteni dai acolo si l-ai scos

| bestialu96 a răspuns:

...nu stiu avataru tau spune tot "Janes Inglish mo"