| Stalin_2493 a întrebat:

stie cineva cum sa faci bani online? da o metoda ingenioasa nu vreau gen neobux ceva tester (neobux nu l-am inteles) multumesc

3 răspunsuri:
| Stalin_2493 explică:

Si baga ads zilnic? vreau o dovada ca e adevarat siteul se poate iti dau fundita:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Bux.to tot ce trebuie sa faci e sa stai pe siteuri 30 de secunde si primesti money

Bafta fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa inveti cum se face bani pe net intra pe http://clever-ideas.wikiforum.ro la pagina bani pe net unde am publicat un ghid complet ptc unde se explica tot ce trebuie sa stii despre banii pe internet. Id-ul meu catalin1932.