| RyAngel a întrebat:

Buna stie cineva vreun TEXT despre luna Octombrie? Trebuie sa fie un text in proza si sa aiba un autor anume nu cineva care a publicat. ceva o legenda stiu eu ca ar fi... merci ca n-o gasesc pe nicaieri... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Am gasit ceva. Dar este poezie, nu proza. Te-ar putea ajuta?

1 răspuns:
| queen_5367 a răspuns:

Stii, eu mis balantza in octombriestraight faceda...pffffffff nu am auzit in viata mea de chestia asta ciudata ce imi ceri ubig grin ma rog nu mie 9straight facein fine eu nu stiu da ti-am rax ca sa vezi ca nu vb la pereti laughingofff happy