| TotEu21 a întrebat:

Stiti aia unde pun numele si parola la net ca sa ma loghez cand dau connect. Imi apare asa Connecting through WAN Miniport. Apoi imi da eroare asta : Error 678: The remote computer did not respond. For futher assistance, click More Info or search Help and Support Center for this error number.
Si inca ceva am viteza de 6mb si trag cu 2mb. Imi spuneti si mie de la ce ar fi. Sau niste solutii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorianPop a răspuns:

Salut! E de la placa de retea! Nu se conecteaza local areea! Instaleaza iar driverul! Succes!
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog funda!