| alynandrey a întrebat:

Dau funda! Am un modem ADU-510l de la Romtelecom si cand incerc sa ma conectez la internet primesc urmatoarea eroare:
"A connection to remote computer could not be established. You might need to change the netork settings for this connection. For other assistance, click more info or search help and support center for this error number."
Doar ce am instalat windows-ul (XP) si primesc aceasta eroare.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa instalezi internetul asa: Start/Control Panel/Network Connections/Create a new Connection si iti intra o fereastra de instalare, New Connection Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si un Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instalat driverul de la placa video? Daca nu inseamna ca asta este cauza.