| Claudiu2895 a întrebat:

Ajutati-ma repede!
Acum 2 zile mi-am bagat internet de la AKTA si nu imi merge imi da eroarea urmatoare. "Error 678: The remote computer did not respond. For further assistance, click More Info or search Help and Suppoter Center for this error number."
Cei care l-au facut acolo baietii de la AKTA au zis ca este de la placa de retea sau ceva de genu...
Ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi daca nu cumva e dezactivata placa de retea.

| Claudiu2895 explică (pentru ardnaxur1961):

Unde vad daca este dezactivata?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Claudiu2895):

Sincer, nu mai tin minte...sunt jdemii de chestii de deschis. Iti mut, insa, intrebarea la Tehnologie, ca acolo intra persoane care chiar se pricep.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pff...nu pot s-o mut.

| Claudiu2895 explică (pentru ardnaxur1961):

Ma poti ajuta, lasa-mi ceva sa te contactez.