| alynandrey a întrebat:

Dau funda! Am un modem ADU-510l de la Romtelecom si cand incerc sa ma conectez la internet primesc urmatoarea eroare:

"A connection to remote computer could not be established. You might need to change the netork settings for this connection. For other assistance, click more info or search help and support center for this error number."

Doar ce am instalat windows-ul (XP) si primesc aceasta eroare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setarile calculatorului pentru ruter acolo iti va scrie ce anume trebuie sa scrii in partea unde ai ruterul