| LastNight1324235436 a întrebat:

stiti ca se apropie 1 si 8 martie. Vrea si eu sugestii de cadouri sinbolice pentru aceste zile.

1 răspuns:
| Innovation a răspuns:

Pai sunt multe alegeri de cadouri simbolice cum ar fi o micuta statueta,mie imi place.O bratara,lantisor sau cercei (pentru fata),un parfum cu miros imbietor, o felicitare frumoasa, un stilou de calitate si multe altele. Avand in vedere ca vine primavara iti recomand ceva potrivit sezonului.Pentru inceput incearca sa te mai duci pe la magazine sa te uiti si sa-ti faci o idee.De asemenea poti face si ceva manual cum ar fi un martisor sau o felicitare facute de tine.Bafta!