| reptila_8205 a întrebat:

Dupa cum stiti se apropie 6 decembrie mos nicolae....as dori sa ma ajutati cu niste sugestii de cadouri pentru prietena mea cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Negresit, cred ca trebuie sa ii cumperi o ciocolata, de exemplu. Ii mai poti cumpara niste flori, un inel ( in cazul in car bugetul iti permite ) si poate un tricou, ceva, un obiect de imbracaminte.
Dar cel mai important, sa nu iti lipseasca dragostea fata de ea! :*

6 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Nu ne-ai spus ce vârste aveţi, asta ar conta foarte mult. Totuşi o să îţi dau câteva sugestii: o ramă + o fotografie cu voi doi, sau ceva de genul acesta, personalizat, un parfum pe care ştii că şi-l doreşte sau eşti sigur că îi place, o cutie de bomboane şi un trandafir. Baftă în alegerea celui mai frumos cadou!

| raresbarbier a răspuns:

lantisor si niste flori

| gazaru a răspuns:

Scoate-o la un suc

| CMarian a răspuns:

O foloare insotita de un ursulet de plus
Funda?

| jumpno a răspuns:

Niste flori cu o cutie de ciocolata si daca iti mai ajung banii un lantisor

| lexalexa999 a răspuns:

Buna,
Si eu am aceeasi dilema anul acesta, trebuie sa cumpar un cadou pentru prietenul meu dar nu am vazut nimic sa-mi placa prin magazine. Cred ca ma voi orienta spre magazinele online.
Am gasit cateva site-uri foarte misto
www.hotncool.ro
www.white-elephant.ro
www.tarafashion.ro
Sper sa gasesti ceva sa-ti placa, daca nu pentru mos Nicolae poate pentru Craciun :)!