| Radioactive a întrebat:

Stiti ceva siteuri gen photobucket sau tinypic unde pot sa uploadez o imagine si apoi sa o modific. Si cand spun modific, vreau sa adaug imagini pe ea. Dar nu sa fac colaj, ca la photobucket si sa fie pozele de aceeasi marime. Vreau sa adaug spre exemplu animale, texte, bratari, etc. Got it? Si apropo, de preferat ceva din strainatate. Si nici bingee! Funda!kiss

3 răspunsuri:
| Tutzii a răspuns:

Fii atenta, downloadeaza-ti Picasa si dupa ce ai terminat de instalat, la optiuni ai "Picnik", poti adauga tot ce ai tu nevoie + retusuri si toate cele. Te pup :*