| EllysS_4019 a întrebat:

stiti cumva cam cat ar costa un cablu de date pentru telefon(nokia)?
vot+fundawinking

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Buna! Intre 15-30 de lei dar difera la mine in germanos este si cu 12 lei difera de magazin...si de tipul USB u lui.

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

In jur de 20-30 ron. funda

| DeeaDeutza a răspuns:

De care Nokia? ca nu sunt toate la fel?

| cristialex90 a răspuns:

Depinde ce model

| orhidee_3736 a răspuns:

Cauta la un magazin de IT sau elecrice un cablu miniUSB pentru camere foto, ca merge si la telefonul tau.E 5 lei.Dar mai e si de la 10 lei pina la 20 lei, de la 15-25 lei. Sper ca am putut sa te ajut. Funda sau vot?

| ѕωєєтgιяℓ a răspuns:

Nu e foarte scump. Poate costa si 10 lei daca gasesti un magazin bun dar in general costa la Nokia 13-20 lei. Sper ca te-am ajutat.

| onixx_4863 a răspuns:

Uite draguta aici poti sa cauti si sa iti gasesti cablu de date http://www.okazii.ro/......-date.html iar din propria experienta stiu ca de la 10 la 20 de lei[Cauta la un magazin de IT sau electrice un cablu miniUSB pentru camere foto, ca merge si la telefonul tau]