| WuDog a întrebat:

Nu stiti cat costa un cablu de date? Imi trebuie la un telefon...

Răspuns Câştigător
| papys44 a răspuns:

In general un cablu dedate poate costa intre 5 pana la 25-30 lei dar acum depinde si marca telefonului
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Depinde de telefon, de locul de unde il iei si de modelul telefinului. Daca imi sp modelul, iti spun pretul mai sigur.Eu pentru Nokia x2 am dat 35 de lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intre 25-200 ron

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai eu intr-o zi mi-am luat un cablu cu 20 de lei. Sunt si mai scumpe si mai ieftine. Sunt cu 10, 15, 20, 25 de lei. Dar asta depinde si de la ce magazin il iei.

Succes si sa ai o zi frumoasahappyhappy

| Anticarul a răspuns:

Fi mai explicit in raspunsul care il cauti. Pentru ce tip de telefon vrei cablu de date?
O medie cuprinsa intre 10 lei si 50 lei produse originale din magazin.
Intre 5 lei si 15 lei pentru cabluri din china sa zic asa.

| ilfenomeno18 a răspuns:

Depinde de telefon eu am dat 150 de mii (15 lei) pe al meu

| kinezul007 a răspuns:

Depinde de telefon

| Bebitza99 a răspuns:

Intre 5-10 lei maxim 15

| rellick a răspuns:

Uite... ti-o zic de acum... este intre 17 si 25 lei

| boykaa a răspuns:

In jur la 30 de lei