| asdfghjk872 a întrebat:

happy Stiti cumva daca la cei ce au timeline pe facebook, cand le apar prietenii acolo sus langa fotografii si like-uri si ce mai este, sau mai dedesubt unde apar tot prieteni... daca imi apar doar anumiti prieteni acolo, inseamna ca ei imi viziteaza mai des profilul sau ca eu il vizitez mai mereu si apar ei ca fiind preteni buni...sau nu inseamna nimic. Funda cine stie!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are legatura cu vizitele! Facebook nu contorizeaza vizitele! Aceia sunt membri mai activi pe site.