| Larsette a întrebat:

FUNDA! Am o intrebare, va rog mult sa ma ajutati! Stiti pe facebook cand intri pe profilul unei persoane pe care o aveti la prieteni si dati la fotografii va apar trei categorii "Fotografii cu X", "Uploads" si "Albume". Ei bine, eu nu ii mai pot vedea pozele prietenului meu din categoria "Fotografii cu X", nu mai pot vedea check-in-uri pe care le dau alte persoane cu el, nici macar nu ii vad pozele pe care le postez eu cu el la el pe timeline. M-am uitat la mine la setari, nu l-am restrictionat, nimic, la fel si la el, totul e normal. Spuneti-mi va rog daca stiti cum se poate rezolva problema! Promit funda!

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Incearca la setari si privacy, acolo poti seta cine iti vede postarile etc. selecteaza friends(prieteni) sau everyone(toti)

| Larsette explică (pentru Sheldon):

Am intrat si acolo, am facut asta. nu pot sa-mi imaginez de ce nu pot sa vad.

| Sheldon a răspuns (pentru Larsette):

Poate e de la browser (chrome, firefox, opera) clear chache
chrome:ctrl+H si clear browsing data si bifezi cached images and data
opera la fel
firefox- ctrl+shift+del selectezi everything si bifezi cache
poate merge asa...

| Larsette explică (pentru Sheldon):

Mersi frumos dar nu merge... sad