| Mynameisheartyouagainwithmy a întrebat:

stiti mi-e dor de desenele de pe minimax voua nu va ie dor? ma refer la tupu, polly pocket, andersen povestitorul anne. dar sa trecem la subiect adica intrebare, stiti unde pot gasi desnele de demult in romana de pe minimax? mersi!

5 răspunsuri:
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna! Incearca pe :
desenele-copilariei.net

http://desene-animate.eu/

Pa,pa!

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Si mie.Chiar de curand m-am uitat pe youtube la Timon si Pumba.happyGasesti mai multe desene pe youtube.com.,si in engleza si unele si in romana.

| coxx a răspuns:

Da si mie. nu le-am mai vazut de mult timp. incearca pe www.youtube.com sau www.trilulilu.ro :)sau scrie direct pe google si iti arata arhiva :)

funda?

| catalutza99 a răspuns:

Da si mie. poti sa te uiti pe postul de desene jim jam