| anonim_4396 a întrebat:

..

Mai stiti desenul animat de pe Minimax povestitorul Andersen?

De cateva zile tot caut un episod foarte dragut pe care l-am mai vazut acum 2 ani... Acum vreau s-al vad iar!

In acel episod erau trei cufere cu aur, argint si bronz doar atata imi amintesc.
Cine imi da primul un link primeste funda...

Multumesc

Răspuns Câştigător
| tomitzaa a răspuns:

Amnarul fermecat

7 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Vezi ca este toata seria in partea stanga, ai o banda cu toate desenele, e prima (iti dau link-ul din favoritele mele): http://adf.ly/....../capsunica

| RosuCosmin a răspuns (pentru arrriadna):

Capsunicalaughing, am vazut ca sunt desenele in stanga dar...Capsunicaa mi se pare tare amuzantawinking

| RosuCosmin a răspuns:

Era cumva cu un soldat care a terminam armata si mergea si il opreste o baba si se duce in scorbura unui copac si avea 3 flere de la 3 caini si erau 3 cuferu un de bronz, unu de argint si un de aur cu bogatii in ele?
Daca nu e asta sorry, daca e ''funda'' dar nu cred ca e astasad

| anonim_4396 explică (pentru RosuCosmin):

Asta e... cum se numeste ai un link?

| tomitzaa a răspuns (pentru RosuCosmin):

Amnarul fermecat

| ARMEANCA29 a răspuns:

Amnarul Fermecat