| SexyBlue a întrebat:

Imi puteti da va rog un site de traducere franceza-romana si invers, dar nu google translate, vreau ceva sa imi traduca perfect fara greseli daca se poate.

2 răspunsuri:
| Aida55 a răspuns:

Hmm! Stiu un traducator foarte bun! Iti garantez 100% traducere perfect corecta gramatical. Eu, cel putin, nu am avut nimic sa ii reprosez. Altul mai bun nu gasesti! Ai incredere, stiu ce zic! E cel mai bun! Iti recomand cu toata inima... dictionarul big grin

| xz2121 a răspuns:

Daca vrei traducere fara greseli tradu tu happy, sa-ti zic ceva, nu exista site care sa traduca fara greseli, adica este un site, ce naiba.Deci in concluzie o sa fie greu si sa stii ca-mi pare rau pentru. tine