Întrebare recomandată | GoLoveYourself a întrebat:

Bună! Stiti unde pot lua un curs ieftin (sub 250 lei) de echitatie in apropierea Bucureștiului? Vreau să îl fac cadou de Crăciun. Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Ce înțelegi prin "curs"? Cu 250 de lei poate iei o ședință de echitație.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui pe ce perioada.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu gasesti, sau scumpit toate, iar de Craciun nu sta nimeni sa faca cursuri, au si ei sarbatori si deschid după 3 ianuarie.

| GoLoveYourself explică:

Imi cer scuze ca nu am fost clara. Vreau sa ofer o ședință de echitatie care sa se desfasoare in ianuarie.