| nocomment_4400 a întrebat:

Buna
stiu ca pare ciudat dar caut o prietena aici pe TPU ca sa povestim despre diferite chestii sa ne cunoastem mai bine sa avem lucruri in conum sa povestim despre serialele la care ne uitam sau filmele...sa fim prietene pe mess, bune, sper ca ma intelegeti ce vreau sa sp...
ce fata ar vrea sa-mi lase un mesaj (cu cate ceva despre ea nu multe macar varsta sau chestii de genul asta, si serialele la care se uita: daca se poatebig grin) eu apoi ii dau un mesaj cu id meu:X
va multumesc

5 răspunsuri:
| OnixXdd a răspuns:

Hey
Ma numesc Oana, dar prietenii imi zic Onix.
Am 12 ani si mi-ar placea sa devenim prietene.
Id-ul meu e dark_sexy_angel_x si urmaresc serialele: The Vampire Diaries, Supernatural si altele (in general tot ce inseamna SF).

| SorynaSweet a răspuns:

Buna, ma numesc Sorina, am 13 ani si mi'ar placea sa facem cunostinta. Aici ai id meu : bubble_gum999 Seriale... nu prea urmaresc dar imi place sa vorbesc de carti sau jocuri. Sper sa ma placi tongue

| CariKet a răspuns:

Heyybig hug

Ma cheama Carina dar multi imi zic Cari sau ZoZo happy

am 14 ani

si mi-ar placea sa ne cunoastemhappy

imi place mult Haunting pe Discovery vinerea de la 22:00

sau alte emisiuni ca Next top model sau Romanii au talenthappy

id`ul meu e : cari.carii

paa! :*

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Buna!:did meu este paula_change, daca este vb pe mess:*mi'ar place sa facem cunostinta

| Chlo a răspuns:

Hei. Eu pot spune ca sunt o fana extrem de mare a serialelor