| TheLastDancer15 a întrebat:

stiu ca pare ciudat si prostesc dar... as avea vreo sansa sa ajung in los angeles, california? nu ca vreau sa ajung celebritate sau nu stiu ce, dar acolo este un coregraf [dejan tubic] si are niste coregrafii super tari pe care le adooor. deci, cum as putea ajunge acolo sa dansez cu ei big grinbig grinbig grin?

4 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Pai. in primul rand... Eu zic ca fiecare om are un talent ( si chiar asa este )! cred ca si tu ar trebui sa-ti descoperi talentul! Apoi, cauta anunturi pe net ca sa devii mai intai c eva mic ( ex. sa apari la otv ). Si daca oamenii vad ca ai talent, te vor fake vedeta pe tara. Apoi, vei kapata multi bani si vei putea ajunge in california, america, etc. Acolo, lumea stie cat de cat ca esti vedeta in Romania. Tu trebuie sa te duci la coregraf, si el isi da seama ca esti vedeta in Romania pentru cabte-a vazut puin macar la tv. Tu trebuie sa-i spui ca ti-ar placea ca el sa fie coregraful tau. Eiii, coregraful iti va da un test daca nu te cunoaste cat de bine stii ( si chiar dac a stie tot iti da testul ). DaCA a i trecut testul, ai devenit vedeta, superstar si acolo. Mai departe, poti juca in film, e pe toate posturile care vrei. Deci, cam asta a fost. Bathta! Funddda?

| Miruuuuu a răspuns:

Pai in primul rand pentru a dansa cu ei trebuie sa ai mult talent, si sa faci o scoala de coregrafie.
Pentru a ajunge in L. A. trebuie sa ai economii, pasaport si pe cineva sa te indrume deoarece nu poti sa mergi in Los Angeles de capul tau, fara sa stii unde sa te cazezi, unde sa mergi.
Sper ca te-am ajutat! Spor la dansat!batting eyelashes

| TrendyHedgehog a răspuns:

pai iti ei bilet de avion si te duci mare chestie.happy

| victoriapapi a răspuns:

Vizeaza...